Bukmacherka 13 sierpnia 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na europejskie puchary – 13.08.2020

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy raz w tygodniu. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Nie zabrakło więc najbardziej hitowych spotkań, w tym pojedynku Leo Messiego z Robertem Lewandowskim.

Tym razem najlepsze kursy zaoferował bukmacher ETOTO, który już kilka razy zajął pierwsze miejsce na tym polu w naszych analizach. Poza tym na podium uplasowali się również forBET oraz Fortuna. Co ciekawe dopiero na piątym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – o czym za moment – można wygrać najwięcej grając te konkretne zdarzenia na jednym kuponie.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Jak to możliwe, że w TOTALbet można wygrać tak dużo?

Tak jak wspomnieliśmy – po uwzględnieniu bonusu AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. Porównując do ostatniego w stawce Noblebet wygrana wyniesie o prawie 100 złotych więcej, a zagraliśmy te same mecze – przy płaskiej stawce 10.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

ETOTO

TOTALbet

forBET

PZ BUK

Noblebet

Totolotek 

Dodaj komentarz