Bukmacherka 4 grudnia 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 04.12.2020

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. Potwierdziło się to również tym razem, ponieważ po raz kolejny dobierając pięć zdarzeń na kuponie, wygrać najwięcej można nie tam gdzie łączny kurs jest najwyższy.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: PZBuk, Fortuna, forBET, ETOTO, Noblebet oraz TOTALbet. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach Ekstraklasy oraz La Liga, gdzie naszym zdaniem w ten weekend odbędzie się najwięcej ciekawych spotkań z punktu miłośników zakładów bukmacherskich.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli ETOTO i PZBuk. Co ciekawe na ostatnim miejscu jest TOTALbet, ale to u tego bukmachera można wygrać zdecydowanie najwięcej spośród całej stawki.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 57 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Noblebet.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

forBET

TOTALbet

Noblebet

ETOTO

PZ BUK

Dodaj komentarz