Bukmacherka 16 lipca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 16.07.2020

Gracze szukając najlepszego dla siebie bukmachera często skupiają się na ofercie, a także kursach. Tymczasem w przypadku, gdy ktoś obstawia głównie kupony AKO, powinien sprawdzić w pierwszej kolejności jakie promocje w tym segmencie oferuje dana firma. Z naszej cotygodniowej analizy za każdym razem wychodzi bowiem, że najwięcej można wygrać u tego bukmachera, który posiada najbardziej atrakcyjną promocję na kupony AKO. 

Analiza wybranych bukmacherów

Pod uwagę wzięliśmy takich bukmacherów jak – ETOTO, Totolotek, Noblebet, forBET, PZBuk, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem jednak, z uwagi na fakt, że w środku tygodnia odbywa się mnóstwo hitowych i ważnych dla losów ligi spotkań, zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon z czwartkowych wydarzeń.

Tym razem najwyższe kursy zaproponowali ETOTO, Fortuna i TOTALbet, co pokazuje pewną prawidłowość odnośnie do naszych analiz z ostatnich miesięcy.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Jak już wspomnieliśmy TOTALbet pod względem kursów zajął trzecie miejsce, ale to u tego bukmachera można wygrać najwięcej. I to o prawie 30 złotych więcej, niż u drugiego w klasyfikacji ETOTO.

W przypadku dodawania kolejnych zdarzeń do kuponu przewaga TOTALbet rosłaby jeszcze bardziej.  Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy. Może osiągnąć nawet ponad sto procent.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna

ETOTO

PZ BUK

Noblebet

forBET

Totolotek 

TOTALbet

Dodaj komentarz