Bukmacherka 21 sierpnia 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 21.08.2020

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. Potwierdziło się to również tym razem, ponieważ po raz kolejny dobierając pięć zdarzeń na kuponie, wygrać najwięcej można nie tam gdzie łączny kurs jest najwyższy.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach inaugurującej sezon Ekstraklasie, a także finałów europejskich pucharów.

Po raz kolejny w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli Noblebet i ETOTO. Co ciekawe dopiero na piątym miejscu na tym polu znalazł się TOTALbet, ale to u tego operatora można wygrać najwięcej stawiając powyższe spotkania.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 140 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZBuka.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

Totolotek 

ETOTO

forBET

Noblebet

PZ BUK

TOTALbet

Dodaj komentarz