Bukmacherka 24 lipca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 24.07.2020

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy co weekend. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Pucharu Polski, Serie A, a także Premier League.

Po raz pierwszy w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli ETOTO i forBET. Niska pozycja Fortuny, która zawsze była w TOP 3 pod względem kursów, wynika z tego, iż zwycięstwo Manchesteru City zostało wycenione na kurs poniżej 1,15, a to było równoznaczne z tym, że nie został przyznany bonus AKO w postaci kursu 1,07.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 60 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniej w zestawieniu Fortuny.

Co ciekawe wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet byłaby jeszcze większa nad całą stawką. Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

TOTALbet

Totolotek 

PZ BUK 

Noblebet 

ETOTO

forBET

Dodaj komentarz