Bukmacherka 28 sierpnia 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 28.08.2020

Gracze obstawiający kupony z kilku zdarzeń często decydują się na bukmachera, który oferuje najlepsze kursy. Oczywiście aby takie znaleźć potrzebna jest żmudna analiza, ponieważ kurs na spotkanie X będzie większy u bukmachera A, a już na mecz Y u bukmachera B. Przy kuponach AKO często okazuje się jednak, że nie najlepsze kursy pozwalają więcej wygrać, a oferta bonusowa.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Dziś u każdego z tych operatorów stworzyliśmy kupon na najlepsze naszym zdaniem spotkania Ekstraklasy, a także na jedno z Ligue 1.

Tym razem najlepsze kursy zaoferowała Fortuna, która niemal zawsze pod tym względem znajduje się w najlepszej trójce. Poza tym na podium uplasowali się również ETOTO i TOTALbet. Co ciekawe pomimo tego, że TOTALbet znalazł się na trzecim miejscu, to po raz kolejny u tego operatora można wygrać najwięcej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tak jak wspomnieliśmy tradycyjnie już w naszym porównaniu – po uwzględnieniu bonusów AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 50 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest tak, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

ETOTO

TOTALbet

forBET

Totolotek 

PZ BUK

Noblebet

Dodaj komentarz