Bukmacherka 6 listopada 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe starcia – 06.11.2020

Co tydzień dokonujemy analizy kursów u wybranych bukmacherów na najciekawsze naszym zdaniem mecze, które odbywają się zwykle weekendy. Tym razem zagraliśmy spotkania rozgrywane w ramach Bundesligi oraz Premier Leagie i po raz kolejny potwierdziło się, że najbardziej atrakcyjną ofertę na kupony AKO nie mają operatorzy, którzy wystawiają najbardziej atrakcyjne kursy, a tacy którzy mają najlepsze bonusy. Zapraszamy do lektury kolejnej części naszej analizy. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Premier League i Bundesligi, ponieważ tam w ten weekend odbywają się najbardziej hitowe starcie takie jak Borussia Dortmund – Bayern Monachium i Manchester City – Liverpool.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje po raz kolejny ETOTO. Kolejne miejsca na podium zajęli Fortuna i forBET. Co ciekawe dopiero na czwarty miejscu na tym polu znalazł się TOTALbet, a to u tego operatora można wygrać najwięcej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 50 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZBuka.

Warto zaznaczyć, że gdybyśmy dodali kolejny mecz, TOTALbet z całą pewnością zająłby pierwszą lokatę. Stałoby się tak dlatego że bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

ETOTO

PZ BUK

forBET

TOTALbet

Noblebet

Dodaj komentarz