Bukmacherka 9 października 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na Ligę Narodów – 09.10.2020

Co tydzień dokonujemy analizy kursów u wybranych bukmacherów na najciekawsze naszym zdaniem mecze, które odbywają się zwykle weekendy. Tym razem zagraliśmy spotkania rozgrywane w ramach Ligi Narodów i po raz kolejny potwierdziło się, że najbardziej atrakcyjną ofertę na kupony AKO nie mają operatorzy, którzy wystawiają najbardziej atrakcyjne kursy, a tacy którzy mają najlepsze bonusy. Zapraszamy do lektury kolejnej części naszej analizy. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Narodów. Oczywiście postanowiliśmy obstawić m.in. mecz Polaków, w którym zagraliśmy nieco optymistycznie remis.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje drugi raz z rzędu ETOTO. Kolejne miejsca na podium zajęli fortBET i Fortuna. Co ciekawe dopiero na piątym miejscu na tym polu znalazł się TOTALbet, a to u tego operatora można wygrać niemal najwięcej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Niespodzianka. Po raz pierwszy w historii naszych analiz najwięcej można wygrać w Noblebet. Co prawda niecałe 7 złotych więcej, niż u zdecydowanie najlepszego bukmachera z promocją na bonusy AKO, ale to i tak duży wyczyn. Gdyż niemal zawsze TOTALbet odstawia w tym zestawieniu resztę stawki i to często o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset złotych.

Warto zaznaczyć, że gdybyśmy dodali kolejny mecz, TOTALbet z całą pewnością zająłby pierwszą lokatę. Stałoby się tak dlatego że bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

TOTALbet

forBET

ETOTO

PZ BUK 

Noblebet

Dodaj komentarz