Bukmacherka 15 czerwca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecz Polaków z Hiszpanią i nie tylko – 15.06.2021

Tak jak zapowiadaliśmy, przygotowaliśmy dla was kolejną analizę porównawczą na mecze mistrzostw Europy. Po raz kolejny okazało się, że w kuponach AKO liczą się przede wszystkim bonusy, a nie kursy. Oczywiście wśród wybranych przez nas meczów nie zabrakło meczu Polski z Hiszpanią, w którym typujemy niespodziankę.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy pięciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, Fuksiarz, Noblebet oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy typujemy oczywiście wybrane mecze mistrzostw Europy. Na naszym kuponie znalazło się kilka niespodzianek, takich jak remis w starciu naszej reprezentacji z Hiszpanią, czy taki sam rezultat w meczu Węgrów z Portugalią.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje TOTALbet. Kolejne miejsca na podium zajęli Fortuna i Noblebet. Co ciekawe Fuksiarz, który ma wyższy kursy od PZBUKA i tak mu znacznie ustępuje w kwocie wygranej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 300 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

TOTALbet

Noblebet

Fuksiarz

PZ BUK

Dodaj komentarz