Bukmacherka 1 października 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Ekstraklasy- 01.10.2021

W naszym cyklu, który ukazuje się kilka razy w miesiącu, sprawdzamy u jakiego bukmachera najlepiej zawierać kupony AKO. Niemal zawsze okazuje się, że najbardziej atrakcyjne warunki są u operatorów, którzy mają bonusy AKO, a nie najwyższe kursy. Tym razem typujemy mecze Ekstraklasy. Czy po raz kolejny potwierdziło się to o czym wspominaliśmy? Sprawdźcie sami!

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: ETOTO, TOTALbet, forBET, Fortuna, Fuksiarz oraz PZ BUK. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach naszych rodzimych rozgrywek. Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć typu na mecz lidera, Lecha Poznań.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Furtuna. Kolejne miejsca na podium zajęli TOTALbet i ETOTO.  Co ciekawe to i tak w TOTALbet można wygrać najwięcej. I to zdecydowanie więcej, niż u pozostałych operatorów.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 220 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

ETOTO

forBET

Fuksiarz

PZ BUK

TOTALbet

Dodaj komentarz