Bukmacherka 22 czerwca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze EURO 2020 – 22.06.2021

W naszym cyklu, który ukazuje się kilka razy w miesiącu, sprawdzamy u jakiego bukmachera najlepiej zawierać kupony AKO. Niemal zawsze okazuje się, że najbardziej atrakcyjne warunki są u operatorów, którzy mają bonusy AKO, a nie najwyższe kursy. Tym razem typujemy mecze w ostatniej kolejce faz grupowych. Dla nas niezwykle ważnej, ponieważ zwycięstwo podopiecznych Paulo Sousy da im bezpośredni awans z drugiego miejsca. Porażka lub remis eliminują nas z turnieju. Czy kierowaliśmy się sercem, czy rozumem typując ten mecz? Przekonajcie się sami. Najważniejsze jednak, że po raz kolejny potwierdziło się, iż nie kursy powinny być najbardziej istotne dla graczy. 

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, Fuksiarz, Noblebet, forBET oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy typujemy oczywiście wybrane mecze mistrzostw Europy. Na naszym kuponie tym razem nie znalazło się zbyt wiele niespodzianek, ale typujemy zwycięstw m.in. Polki i Francji w trudnych spotkaniach dla obu drużyn.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli TOTALbet i Noblebet. Co ciekawe Fuksiarz, który ma wyższy kursy od PZBUKA i tak mu ustępuje w kwocie wygranej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 120 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

TOTALbet

PZ BUK

Noblebet

Fuksiarz

 

Dodaj komentarz