Bukmacherka 4 lutego 2022

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze La Liga – 04.02.2022

W naszym cyklu, który ukazuje się kilka razy w miesiącu, sprawdzamy u jakiego bukmachera najlepiej zawierać kupony AKO. Niemal zawsze okazuje się, że najbardziej atrakcyjne warunki są u operatorów, którzy mają bonusy AKO, a nie najwyższe kursy. Tym razem typujemy mecze w ramach rozgrywek La Liga. Czy po raz kolejny potwierdziło się to o czym wspominaliśmy? Sprawdźcie sami!

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Noblebet, TOTALbet, forBET, Fortuna, Fuksiarz oraz PZ BUK. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach La Liga.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje TOTALbet. Kolejne miejsca na podium zajęli PZ BUK i forBET. Co ciekawe jednak Noblebet, który zajmuje piąte miejsce pod względem wysokości kursów, wskoczył na drugą lokatę jeśli chodzi o wygrane. Oczywiście zawdzięcza to bonusowi na kupony AKO.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 100 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniej w zestawieniu Fortuny.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

forBET

Fuksiarz

Noblebet

PZ BUK

TOTALbet

Dodaj komentarz