Bukmacherka 7 maja 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze La Liga – 07.05.2021

Zwykle gracza dzielą się na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Z kolei druga grupa, to osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy średnio raz w tygodniu. W dzisiejszym odcinku zadebiutował bukmacher, który na rynku jest od kilku tygodni. Jak wypadł Fuksiarz na reszcie stawki? Przekonajcie się sami, zapraszamy do lektury. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Fuksiarz, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach La Liga. Oczywiście na naszym kuponie nie mogło zabraknąć typów na mecze, które prawdopodobnie zaważą o tym kto zostanie mistrzem Hiszpanii w tym sezonie. Zdecydowaliśmy się obstawić zwycięstwa Barcelony i Sevilli, co by oznaczało, że liderem zostanie Blaugrana.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli forBET i ETOTO. Najwięcej wygrać można jednak w TOTALbet, o czym więcej poniżej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o dużo ponad 200 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza, który jak na razie nie posiada konkurencyjnych kursów odnośnie do reszty stawki.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

TOTALbet

ETOTO

forBET

Fuksiarz

PZ BUK

Dodaj komentarz