Bukmacherka 19 listopada 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze La Liga – 19.11.2021

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. Zapraszamy do naszej analizy wybranych bukmacherów na spotkania La Liga.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: PZ BUK, TOTALbet, forBET, Fortuna, Noblebet oraz Fuksiarz. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach La Liga. Oczywiście na naszym kuponie nie mogło zabraknąć spotkań Realu Madryt, czy mistrza Hiszpanii, Atletico Madryt.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje TOTALbet. Kolejne miejsca na podium zajęli Fortuna i forBET. Co ciekawe czwarty w tym zestawieniu Noblebet pod względem wygranej zajmuje już drugie miejsce, co tylko potwierdza naszą tezę, że nie kursy, a promocje AKO powinny być ważne dla graczy.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 80 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu Fuksiarza.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

Noblebet

TOTALbet

PZ BUK

Fuksiarz

forBET

Dodaj komentarz