Bukmacherka 25 września 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze La Liga i Ekstraklasy – 25.09.2020

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy co weekend. 

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach La Liga i Ekstraklasy. Głównie obstawialiśmy zwycięstwa zdecydowanych faworytów.

Tym razem najlepsze kursy zaoferowała Fortuna, która niemal zawsze pod tym względem znajduje się w najlepszej trójce. Poza tym na podium uplasowali się również TOTALbet i forBET. Co ciekawe to w TOTALbet można wygrać zdecydowanie najwięcej, o czym w dalszej części artykułu.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 60 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniej w zestawieniu Fortuny.

Co ciekawe wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet byłaby jeszcze większa nad całą stawką. Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy.

Istotna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

TOTALbet

forBET

PZ BUK

Noblebet

ETOTO

Dodaj komentarz