Bukmacherka 21 października 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Ligi Europy – 21.10.2021

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. Zapraszamy do naszej analizy wybranych bukmacherów na spotkania Ligi Europy.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: PZ BUK, TOTALbet, forBET, Fortuna, Noblebet oraz Fuksiarz. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Oczywiście na naszym kuponie nie mogło zabraknąć meczu mistrza Polski, w którym postawiliśmy na jego porażkę.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje TOTALbet. Kolejne miejsca na podium zajęli Fortuna i Fuksiarz. Co ciekawe piąty w tym zestawieniu Noblebet pod względem wygranej zajmuje już drugie miejsce, co tylko potwierdza naszą tezę, że nie kursy, a promocje AKO powinny być ważne dla graczy.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 130 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

Noblebet

TOTALbet

PZ BUK

Fuksiarz

forBET

Dodaj komentarz