Bukmacherka 4 września 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Ligi Narodów – 04.09.2020

Bywa tak, że gracze szukając najlepszego bukmachera dla siebie, kierują się najlepszą ofertą, czy kursami na dane zdarzenia. Ma to z całą pewnością sens, ale tylko wtedy, gdy preferują grać single. W przypadku kuponów AKO najlepszym bukmacherem będzie ten, który posiada ciekawą promocję na ten segment zakładów. I to staramy się wam pokazać w naszych cotygodniowych analizach. Tym razem na tapet wzięliśmy mecze Ligi Narodów. 

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów: PZBuk, Fortuna, Totolotek, forBET, ETOTO, Noblebet oraz TOTALbet. Jak wcześniej wspomnieliśmy u każdego z tych operatorów obstawiliśmy kupon składający się tylko z meczów rozgrywanych w ramach Ligi Narodów.

Jak widać na poniższej grafice najlepszy kurs zaoferowało ETOTO. Podium uzupełnili Fortuna oraz forBET. Co ciekawe jednak najwięcej po uwzględnieniu bonusów AKO można wygrać w TOTALbet, który pod względem kursów uplasował się dopiero na czwartej lokacie.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Wszystko dzięki wspomnianemu bonusowi AKO, który sprawił, że w TOTALbet można wygrać nawet o ponad 20 złotych więcej, niż u bukmachera PZBuk.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest tak, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

Totolotek 

TOTALbet

forBET

ETOTO

PZ BUK

Noblebet

Dodaj komentarz