Bukmacherka 25 stycznia 2022

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze PNA – 25.01.2022

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy kilka razy w miesiącu.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Fuksiarz, forBET, ETOTO, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Pucharu Narodów Afryki.

W tym przypadku w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli  TOTALbet oraz Fuksiarz. Co ciekawe jednak różnica w wysokości wygranych pomiędzy Noblebetem i TOTALbetem wynosi jedyni kilka groszy.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w Noblebet oraz TOTALbet. I to o ponad 15 złotych więcej, jeśli porównany tych operatorów do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

Noblebet

TOTALbet

PZ BUK

forBET

Fuksiarz

Dodaj komentarz