Bukmacherka 8 września 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze reprezentacji – 08.09.2021

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy średnio raz w tygodniu.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Fuksiarz, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach eliminacji do mundialu w strefie europejskiej. Oczywiście na naszym kuponie nie mogło zabraknąć typu na mecz naszych reprezentantów, którzy zmierzą się na stadionie Narodowym z Anglią. Tym razem kierowaliśmy się jednak rozumem, a nie sercem i postawiliśmy na zwycięstwo Synów Albionu.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli TOTALbet i ETOTO. Najwięcej wygrać można jednak w TOTALbet, o czym więcej poniżej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 50 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

ETOTO

TOTALbet

forBET

PZ BUK

Fuksiarz

Dodaj komentarz