Bukmacherka 8 października 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze reprezentacji – 08.10.2021

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy średnio raz w tygodniu.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Fuksiarz, forBET, ETOTO, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Po raz kolejny zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach eliminacji do mundialu w strefie europejskiej. Tym razem jednak nie zdecydowaliśmy się obstawić meczu naszej reprezentacji, ponieważ oferta na spotkanie z San Marino nie była naszym zdaniem satysfakcjonująca.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli ETOTO i TOTALbet. Najwięcej wygrać można jednak w TOTALbet, o czym więcej poniżej.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad 35 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa. W przypadku tego zestawienia bardzo dobrze wypadł również Noblebet, gdzie nie tylko kursy były atrakcyjne, ale także końcowa wygrana.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna 

TOTALbet

Noblebet

Fuksiarz

forBET

ETOTO

Dodaj komentarz