Bukmacherka 25 marca 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze reprezentacji – 25.03.2021

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie kierują się zwykle kursami i ofertą, jeśli chodzi o wybór najlepszej dla nich firmy bukmacherskiej. Tymczasem z naszych analiz wynika, że jeśli ktoś obstawia kupony AKO z kilkoma zdarzeniami, powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na oferty bonusowe u operatorów w tym segmencie. Zapraszamy do analizy.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy sześciu wybranych bukmacherów: Fortuna, PZ BUK, forBET, ETOTO, Noblebet oraz TOTALbet. Tym razem postanowiliśmy zagrać mecze rozgrywane w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Oczywiście nie mogło zabraknąć meczu Węgry – Polska, w którym postawiliśmy patriotycznie na zwycięstwo podopiecznych Paulo Sousy. Poza tym stawialiśmy głównie na faworytów, ale pokusiliśmy się także o wskazanie kilku niespodzianek.

Największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Noblebet. Kolejne miejsca na podium zajęli fFortuna i ETOTO.  Co ciekawe na piątym miejscu jest TOTALbet, ale to u tego bukmachera można wygrać prawie najwięcej. Tym razem nasz rekordzista uległ Noblebet, ale minimalnie. Warto zwrócić jednak uwagę, że przewaga Noblebet i TOTALbet nad resztą stawki jest całkiem spora. I to zdecydowanie u tych bukmacherów warto grać kupony AKO na dzisiejsze mecze reprezentacji.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w Noblebet i TOTALbet można wygrać najwięcej?

Jeśli chodzi o Noblebet, to bukmacher ten obecnie ma jedne z najwyższych kursów na mecze eliminacji do mundialu, a poza tym tzw. “Boots”, który znacznie podnosi wygraną. W przypadku TOTALbet wygraną podnosi lubiany przez graczy “Total Bonus”, o którym piszemy poniżej.

Warto zaznaczyć, że przewaga TOTALbet nad resztą stawki rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Dodaj komentarz