Bukmacherka 16 kwietnia 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Serie A – 16.04.2021

Co tydzień dokonujemy analizy kursów u wybranych bukmacherów na najciekawsze naszym zdaniem mecze, które odbywają się zwykle weekendy. Tym razem zagraliśmy spotkania rozgrywane w ramach Serie A. Co ciekawe po raz kolejny potwierdziło się, że najbardziej atrakcyjną ofertę na kupony AKO nie mają operatorzy, którzy wystawiają najbardziej atrakcyjne kursy, a tacy którzy mają najlepsze bonusy. Zapraszamy do lektury kolejnej części naszej analizy.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tak jak wspomnieliśmy tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Serie A. Oczywiście nie zabrakło na liście naszych meczów spotkań Atalanty z Juventusem, czy Milanu z Genoą.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje Fortuna. Kolejne miejsca na podium zajęli forBET i Noblebet. Różnica w kursach między pierwszym operatorem, a resztą jest spora, ale jak zobaczymy poniżej, zdecydowanie najwięcej można wygrać w TOTALBet, a także w Noblebet.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o prawie 300 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu ETOTO.

Warto zaznaczyć, że gdybyśmy dodali kolejny mecz, TOTALbet z całą pewnością zająłby pierwszą lokatę. Stałoby się tak dlatego że bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

forBET

TOTALbet

Noblebet

ETOTO

PZ BUK

Dodaj komentarz