Bukmacherka 6 stycznia 2021

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na środowe mecze – 06.01.2021

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich i nie tylko gracze dzielą się zwykle na dwie podstawowe grupy. Pierwszą z nich stanowią klienci, którzy preferują granie singli. Drugą z kolei osoby, które stawiają kupony AKO. Wówczas przy wyborze bukmachera kierują się ofertą, czy kursami poszczególnych zdarzeń, a to nie zawsze dobra droga, ponieważ kluczem do większej wygranej często bywa promocja na kupony AKO, co potwierdza nasza analiza, której dokonujemy raz w tygodniu.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Superbet, forBET, PZBuk, ETOTO, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach La Liga oraz Serie A. Oczywiście na naszym kuponie nie mogło zabraknąć typu na starcie Barcelony.

Tym razem w naszej analizie największe kursy na poszczególne zdarzenia proponuje ETOTO. Kolejne miejsca na podium zajęli Superbet i forBET. Najwięcej wygrać można jednak w TOTALbet, który znalazł się dopiero na czwartym miejscu pod względem wysokości kursu.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tradycyjnie już po uwzględnieniu bonusów AKO najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o nieco ponad 140 złotych więcej, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu forBET.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%.

Ważna informacja jest taka, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Fortuna

TOTALbet

Superbet

forBET

PZ BUK

ETOTO

Dodaj komentarz