Bukmacherka 27 lutego 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 27.02.2020

Gracze obstawiający kupony z kilku zdarzeń często decydują się na bukmachera, który oferuje najlepsze kursy. Oczywiście aby takie znaleźć potrzebna jest żmudna analiza, ponieważ kurs na spotkanie X będzie większy u bukmachera A, a już na mecz Y u bukmachera B. Przy kuponach AKO często okazuje się jednak, że nie najlepsze kursy pozwalają więcej wygrać, a oferta bonusowa.

Dokonaliśmy analizy ośmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, Milenium, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Dziś u każdego z tych operatorów stworzyliśmy kupon na głównie hitowe spotkania w ligach Serie A, La Liga i Ekstraklasa.

Okazało się, że najlepsze kursy zaoferowało ETOTO. Na podium uplasowali się również Fortuna i forBET. Co ciekawe dopiero na czwartym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – o czym za moment – można wygrać najwięcej grając te konkretne zdarzenia na jednym kuponie.

Jak to możliwe? Otóż niektórzy bukmacherzy oferują bonusy AKO. U niektórych operatorów bonus nalicza się sam przy kompletowaniu kuponu, a u niektórych np. w Fortunie należy samemu dodać bonifikatę. Jak widać na poniższej grafice nasz kupon (na samym końcu opublikujemy wszystkie kupony – przyp. red) postawiliśmy za 10 złotych.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o 51%. A to nie wszystko, ponieważ bonus nalicza się już od drugiego spotkania, co jest rzadko spotykane na polskim rynku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już bez podatku. Maksymalnie swoją wygraną (15 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć aż o 51%.

Ktoś może powiedzieć, że zdarzenia mają zapewne relatywnie wysoki minimalny kurs zdarzenia. Otóż nic takiego nie ma miejsca, ponieważ minimalny kurs wynosi 1,20. Zero haczyków, a czysty zysk dla graczy.

***

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów: 

Fortuna 

Totolotek 

TOTALbet

ETOTO 

Noblebet

PZBuk

Milenium 

forBET