Bukmacherka 20 grudnia 2019

Porównanie kursów wybranych bukmacherów. TOTALbet na czele

Gracze obstawiający kupony z kilku zdarzeń często decydują się na bukmachera, który oferuje najlepsze kursy. Oczywiście aby takie znaleźć ze wszystkich dostępnych na rynku, potrzebna jest żmudna analiza, ponieważ kurs na spotkanie X będzie większy u bukmachera A, a już na mecz Y u bukmachera B. Przy kuponach AKO często okazuje się jednak, że nie najlepsze kursy pozwalają więcej wygrać, a oferta bonusowa.

Dokonaliśmy analizy ośmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, Milenium, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Wczoraj u każdego z tych operatorów zawarliśmy kupon na weekendowe wydarzenia sportowe, który składa się z poniższych sześciu zdarzeń.

Okazało się, że najlepsze kursy zaoferowała Fortuna. Na podium uplasowali się również względnie nowy gracz na rynku Noblebet, a także forBET. Co ciekawe dopiero na piątym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – jak już wspomnieliśmy – można wygrać najwięcej grając te konkretne zdarzenia na jednym kuponie.

Jak to możliwe? Otóż niektórzy bukmacherzy oferują bonusy AKO. U niektórych operatorów bonus nalicza się sam przy kompletowaniu kuponu, a u niektórych np. w Fortunie należy samemu dodać bonifikatę. Jak widać na poniższej grafice wszędzie nasz kupon (na samym końcu opublikujemy wszystkie kupony – przyp. red) postawiliśmy za 10 złotych.

Wnioski? Oprócz dwóch ostatnich miejsc, zmieniły się wszystkie pozostałe. Oczywiście największym zwycięzcą jest TOTALbet, który pomimo faktu, że miał piąty kurs AKO w całej stawce, zaoferował taki bonus, że właśnie u tego operatora można wygrać najwięcej. Bardzo wysoko przesunął się również Totolotek, który z szóstej lokaty, wylądował na podium.

Co najważniejsze przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o 51%. A to nie wszystko, ponieważ bonus nalicza się już od drugiego spotkania, co jest rzadko spotykane na polskim rynku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już bez podatku. Maksymalnie swoją wygraną (15 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć aż o 51%.

Ktoś może powiedzieć, że zdarzenia mają zapewne relatywnie wysoki minimalny kurs zdarzenia. Otóż nic takiego nie ma miejsca, ponieważ minimalny kurs wynosi 1,20. Zero haczyków, a czysty zysk dla graczy.

Bez wątpienia TOTALbet zdecydowanie wygrywa rywalizację z pozostałą stawką, jeśli chodzi o kupony AKO z wieloma zdarzeniami. Decydując się na tego typu grę, warto więc nie tylko sprawdzać kursy, ale także promocje AKO, które oferują operatorzy.

***

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów: 

Fortuna

Totolotek

TOTALbet

ETOTO

Noblebet

PZBuk

Milenium 

fotBET