Bukmacherka 15 czerwca 2023

Porównanie ofert bukmacherów na mecz Polska – Niemcy!

autor: redakcja
Już w piątek zespół Fernando Santosa zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z Niemcami. Sprawdziliśmy, jakie oferty dla graczy przygotowali bukmacherzy. Jest z czego wybierać.

Na pierwszy ogień idzie STS, który proponuje nam kurs 4.80 za wygraną Polaków. Oprócz tego, możemy się pobawić BetBuilderem i stworzyć zakład łączony. Oferują dodatkowo kurs 200.00 za przynajmniej jednego gola w meczu Polski. Warunek? Konto w STS i wpłata minimum 50 zł.

Wiele promocji przygotował Betfan. Pierwszą jest deszcz freebetów na Błaszczykowskiego związany z jego ostatnim meczem w reprezentacji Polski. Dodatkowo można zgarnąć 50 złotych. “Wystarczy, że wygrasz pierwszy zagrany i spełniający warunki kupon (stawka 25 zł i kurs kuponu min. 4.0), a nagroda w postaci freebetu 50 zł wpadnie na twoje konto! Akcja trwa do dnia 23.06 do godziny 23:59″ – czytamy na stronie internetowej firmy.

300 zł za rejestrację i celny strzał Polaków z Niemcami? Taką opcję dla nowych graczy proponuje Fortuna. Kurs na Polskę? 4.65. Decyzja? Należy do Was.

300 zł za celny strzał Polaków!

Bonus 600 zł od Superbetu za wygrany zakład na gola Polski w meczu z Niemcami? Nie inaczej, propozycja z cyklu tych “nie do odrzucenia”.

Kurs 300.00 na gola Polski w wykonaniu bukmachera Etoto. Będzie ta bramka, czy jej nie będzie? Jest co wygrywać!

300 zł za gola Polaków!

LVBet proponuje nam kod promocyjny, dający nam dodatkowe 150 (!!!) złotych na zagranie czegoś z oferty meczu Polska – Niemcy. Godne rozważenia, tego jesteśmy pewni. Dorzucają nam także fajne opcje, na czele z golem Kuby Błaszczykowskiego lewą nogą zza pola karnego po kursie 35.00!

Totalbet proponuje nam kurs 4.40 na zwycięstwo naszych rodaków, a dodatkowo posiada najwyższe kursy na strzelców bramek! Lewy po kursie 2.62? A może Karol Świderski po kursie 5.50?

Kto strzelcem bramki w meczu Polaków?

Dodaj komentarz