Automaty 5 stycznia 2021

PROMATIC doceniony w Nigerii

Promatic Group, lider i największy polski producent automatów, gier oraz rozwiązań systemowych w branży gamblingowej, ze statuetką w kategorii Gaming Machine Outstanding Contributor’s Award przyznaną przez nigeryjski Lagos State Lotterries Board.

Lokalny oddział firmy Promatic – Sax Innovative Netrowk Limited, został nagrodzony na gali podsumowującej rok 2020 w Lagos, która odbyła się 16 grudnia ub.r. Organizatorem wydarzenia jest Lagos State Lotterries Board, będący organem kontrolującym wszelkie działania związane z rynkiem gamblingowym w Nigerii.

Ta statuetka to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Naszą wizją jest, aby Promatic Group, postrzegany był jako kluczowy i zaufany partner biznesowy zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stale rozwijamy jakość naszych produktów i to właśnie jakością możemy konkurować z najlepszymi, międzynarodowymi firmami z branży. Dbamy o różnorodność i elastyczność oferty, a nasze produkty finalne dostosowywane są do specyfiki i potrzeb konkretnego rynku. Fakt, że jesteśmy zauważani na arenie międzynarodowej jest dla nas powodem do dumy – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Group.

Dodaj komentarz