Automaty 24 kwietnia 2024

Promatic Group na prestiżowym szczycie gamingowym w Pradze

autor: redakcja
Pod koniec marca przedstawiciele Promatic Group uczestniczyli w szczycie Prague Gaming & TECH Summit 2024, na którym specjaliści z branży technologicznej poruszali temat kierunków rozwoju w takich obszarach jak: iGaming, eSport, sztuczna inteligencja, Fintech, czy wirtualna rzeczywistość.

Konferencja skupiała się przede wszystkim na analizie danych i trendów technologicznych rynków Europy Centralnej i Wschodniej (CEE). Prague Gaming & TECH Summit 2024 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku w branży.

Ta ekscytująca konferencja zgromadziła liderów branży, profesjonalistów i entuzjastów z całego świata w celu poznania najnowszych trendy, innowacje oraz możliwości w sektorach gier i technologii. Koncentrując się na dzieleniu się wiedzą, tworzeniu sieci kontaktów i wspieraniu współpracy, szczyt stał się centrum kreatywności, inspiracji oraz przełomowych pomysłów.

Promatic Group aktywnie przygotowuje się do ekspansji Promatic Games na rynki europejskie, delegaci Promatic Group wzięli udział w panelach z zakresu odpowiedzialnej gry, różnic w regulacjach na rynkach europejskich, zmian rynkowych oraz na analizie trendów branżowych.

Przedstawiciele Promatic Group są bogatsi o sporą dawkę wiedzy, owocnych rozmów oraz nowych pomysłów. Wysłannicy firmy zapewniają, że wrócą na Gaming & TECH Summit także w przyszłym roku.

Promatic Group to największy polski producent automatów, gier i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej. Działalność została rozpoczęta w 1997 roku, produkując początkowo tylko automaty do gry.

Obecnie Promatic Group jest kompleksowym dostawcą oprogramowania, rozwiązań systemowych, gier slotowych, automatów oraz usług dopasowanych do nawet najbardziej wymagających oczekiwań klientów. Głównym celem Promatic Group jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez łączenie innowacyjnych rozwiązań softwarowych z wysoką jakością wykonania.

Dynamiczny rozwój pozwolił firmie stworzyć nowy projekt – Promatic Online – poszerzający ofertę o autorskie gry slotowe, zaprojektowane w technologii HTML5, posiadające własną platformę B2B www.promaticonline.com.

fot. PROMATIC GROUP

Dodaj komentarz