Promatic Group ogłasza współpracę z Kaizen Gaming. Powstał pierwszy projekt dla Betano w Czechach
Studio gier Promatic Games zrobiło kolejny krok w swoim międzynarodowym rozwoju. Firma oficjalnie ogłosiła nawiązanie współpracy z Kaizen Gaming, globalnym gigantem stojącym za marką Betano. Efektem tej kooperacji jest pojawienie się gier polskiego studia na platformie Betano.cz.
Polska jakość na czeskim rynku iGamingowym
W ramach współpracy na platformie Betano.cz udostępniono 33 gry Promatic certyfikowane na czeski rynek. Wśród nich znalazły się największe hity, które zdążyły zyskać uznanie w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji.
Czescy gracze Betano.cz mogą teraz spróbować szczęścia w takich produkcjach jak „Miss Joker”, „Miss Inferno Deluxe”, „Red Hot Jackpot” czy gra slotowa „Ale Fajny Bober”, która na rynek czeski została przygotowana w specjalnej, niecenzuralnej wersji.

Siła globalnego partnera
Koncern Kaizen Gaming, z którym współpracę nawiązało polskie studio to operator o greckich korzeniach, zarządzający marką Betano. Jest to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w globalnej branży GameTech.
Marka promowana była między innymi podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Betano jest też sponsorem wielu rozgrywek europejskich, w tym Ligi Europy czy Ligi Konferencji.
Betano nie posiada polskiej licencji i rygorystycznie stosuje się do ograniczania dostępu graczom z polski i innych terytoriów nieobjętych licencją (czeska strona jest niedostępna z polskiego IP).
Przeczytaj też:
>>> Kryptowaluty w brytyjskim sektorze iGaming. Przełom z perspektywą dla Europy?
>>> Marketing na Wyspach. Premier League bez nieuregulowanych operatorów gier
>>> UKGC nie dopuszcza możliwości luki prawnej: Rynki predykcyjne to zakłady wzajemne
Mateusz Tudek
Więcej Automaty
Fiasko pełnego przejęcia Ainsworth: Novomatic nie osiąga progu 75 proc. udziałów
Austriacki gigant gier i technologii Novomatic AG nie zdołał przejąć pozostałych akcji australijskiego producenta automatów Ainsworth Game Technology, mimo że miał większościowy pakiet udziałów. Oferta wykupu akcji zakończyła się niepowodzeniem, gdy większość mniejszościowych akcjonariuszy nie poparła transakcji do ustalonego terminu.