Promatic: recenzja gry Devil’s Fruits

kategoriaAutomaty autorMC data14.06.2019
W dzisiejszej recenzji przedstawimy grę Devil’s Fruits – unowocześnioną wersję znanej nam z automatów owocowej gry.

W grze Devil’s Fruits niektóre zwycięskie symbole są prawdziwymi owocami diabła i pomnożą Twoje wygrane przez x3, x4 lub nawet x5.

RTP tej gry to 96,19 %.

Ekran początkowy pokazuje nam co należy mieć na planszy, aby wygrać dodatkowe nagrody: znak „wild” lub 3 gwiazdy w dowolnej pozycji. Gra posiada 9 symboli: wiśnie, śliwki, cytrynę, arbuza, pomarańczę, winogron, cyfrę 7, gwiazdę oraz „wild”.

Po lewej stronie znajdziemy koło zębate, pod którym kryją się wszystkie informacje, w tym także tabela z wygranymi, w której w jasny sposób rozpisane są potencjalne wygrane w zależności od symbolu.

Na dolnym pasku (na stronie mobilnej po prawej stronie) możemy wybrać stawkę, za jaką chcemy zagrać. Do wyboru są kwoty od 0,01 € do 10 €.

Po wygranej możemy skorzystać z dodatkowej oferty – pojawia nam się symbol kart, a po kliknięciu rozkłada się talia. Z czterech kart musimy wybrać jedną, pod którą kryje się Joker. Jeśli trafimy, wygrywamy podwójną stawkę. Możemy też grać dalej, kolejno podwajając nasze środki albo wypłacić je na saldo.

Dzięki obecności „wild” oraz gwiazdek gra jest dużo ciekawsza niż typowy automat. Możliwość odkrycia Jokera w kartach i powiększenia wygranej również jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi grami. Sama obsługa gry jest łatwa i nie powinna przysporzyć większych problemów nawet mniej zaawansowanym graczom. W grze mamy oczywiście możliwość ustawienia autospinu i limitu przegranej, dzięki czemu możemy kontrolować nasze wydatki w prosty sposób.

Gra jest ciekawa głównie ze względu na dodatkowe funkcje wspomniane wyżej.

Strona nie zacina się, kolejne spiny są płynne, a gra, choć z prostą grafiką, jest bardzo estetyczna.

Nasza ocena: 10/10

 

 

 

 

 

 

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 14.06.2019
    ]