Automaty 2 sierpnia 2019

Promatic: recenzja gry Poseidon’s Gold Deluxe

autor: MC
Czy zdobyłeś już serce córki Posejdona? Podwodny świat potrzebuje śmiałka, który wykaże się odwagą i będzie strzegł złota Posejdona przed chciwymi trytonami.

W Poseidon's Gold Deluxe grecki bóg mórz zaprasza do odkrywania cudów podwodnego świata. Czy zaakceptujesz jego zaproszenie i spróbujesz znaleźć Złoto Posejdona? Gra jest pełna ukrytych symboli: Skrzynia ze Skarbami, Tajemnicza Syrenka lub muszla, wszystkie z nich pozostawiają graczom wiele linii do wygrania. Najcenniejszy z symboli to Neptun – który podwaja wszystkie Twoje wygrane oraz Trident, który może dać Ci do 20 darmowych spinów.

RTP tej gry to: 96,35%

Gra Poseidon’s Gold może kojarzyć nam się z najnowszymi dyskusjami na temat filmu o Arielce. Zanurzmy się więc w głębiny i odkryjmy skarb. W grze występuje 13 symboli, z czego tylko połowa związana jest z morzem i Posejdonem. Pozostałe 6 to zwykłe litery i cyfry. A szkoda.

Gdy uda nam się ułożyć symbole w wygrywającą linię, pojawi nam się opcja podwojenia wygranej. Wystarczy znaleźć perłę w muszli. Jeśli trafimy, możemy grać dalej lub odłożyć połowę środków.

Gdyby gra zawierała tylko morskie symbole, nasza ocena byłaby wyższa. Plusem są aż dwa bonusowe symbole oraz możliwość zwiększenia wygranej.

Ocena: 7/10

Dodaj komentarz