Promatic: recenzja gry Pudzianator

kategoriaAutomaty autorMC data09.06.2019
Ruszamy z recenzjami gier stworzonymi przez firmę Promatic. Na pierwszy rzut - jedna z popularniejszych gier - Pudzianator.

Promatic Group – co to za firma?

Promatic Group to największy w Polsce dostawca automatów do gier, które produkuje już od ponad 20 lat. Promatic Group oferuje kompleksowe portfolio produktów i usług dla branży gamingowej. W ofercie firmy znajdują się zarówno automaty oraz gry slotowe, a także platforma gier online oraz oprogramowanie i rozwiązania systemowe.

„Promatic Games to najnowszy projekt Promatic Group. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży gamingowej pozwoliło nam na dynamiczną ekspansję na inne rynki i inne powiązane dziedziny, obejmujące także gry online. Gry to nasza pasja, dlatego jesteśmy bardzo zaangażowani w to, co robimy, a nasze działania wykraczają daleko poza tworzenie gier online. Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na tworzenie platformy najwyższej jakości gier w technologii HTML5, a stworzony przez nas kontent i najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe spełnią najwyższe wymagania zarówno graczy, platform, agregatorów i operatorów.”

 

Recenzja gry „Pudzianator”

Pudzianator” to 5-walcowa gra z 27 liniami wygrywającymi, której twarzą jest Mariusz Pudzianowski , 5-krotny Mistrz Świata Strongman oraz obecny zawodnik MMA. Jest to pierwsza gra brandowana Promatic Games, w której staraliśmy się w najlepszy możliwy sposób przenieść siłę i męstwo Pudziana do świata gier slotowych. W grze ‘Pudzianator” można znaleźć mocne symbole, np. Symbol Scatter, który daje możliwość wygrania do 405 Gier Scatter (a w każdej z nich wygrane liczą się podwójnie), czy Symbol Wild, który zastępuje wszystkie pozostałe symbole. W „Pudzianatorze” bardzo ciekawie prezentuje się opcja Gamble, w której gracz może wybrać ‘Trafi’ lub ‘Chybi”, a następnie obejrzeć ciekawą animację video z Pudzianatorem w roli głównej i sprawdzić czy dokonał słusznego wyboru."

W grze wita nas intro z Mariuszem Pudzianowskim. Możemy je pominąć, aby przejść od razu do gry, ale warto choć raz obejrzeć filmik. Następnie wyświetli nam się ekran, na którym w graficzny sposób przedstawione są możliwe bonusy – Scatter oraz Wild. Po przejściu do gry musimy wybrać stawkę. Minimalna stawka, za którą możemy zagrać, to 0,05 €. Domyślnie ustawione jest 1 €. Klikając na przycisk „autospin” możemy ustawić, do jakiej kwoty gramy, ile razy maszyna ma zalosować oraz czy chcielibyśmy widzieć najwyższe wygrane przed dodaniem ich do salda.

Co ciekawe, jeśli uda nam się trafić w wygrywającą linię, mamy do wyboru przyjęcie nagrody (take) oraz założenie się (gamble) o to, czy Pudzian wygra w pojedynku na ringu. Fajne urozmaicenie typowej gry, za co duży plus dla Promatic.

Oprócz symboli związanych z Pudzianem w grze wykorzystane są litery alfabetu oraz cyfry. Szkoda, że nie wszystkie symbole utrzymane są w tej samej konwencji, bo na pewno wyglądałoby to w grze znacznie ciekawiej niż zwykły alfabet.

W Pudzianatora gra się przyjemnie, a opcja „gamble” znacznie urozmaica kolejne spiny. Głos Pudzianowskiego i odgłosy uderzeń sprawiają, że możemy się poczuć jak na gali sportów walki.

Nasza ocena: 8/10, byłoby więcej, gdyby wszystkie symbole związane były z Pudzianem/sportami walki.

 

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 09.06.2019
    ]