Automaty 12 lipca 2019

Promatic: recenzja gry Red Hot Sevens

autor: MC
Ta gra to odnowiona wersja ulubionej i popularnej klasycznej gry owocowej. Klasyczne siódemki w nowej wersji z jeszcze lepszą grafiką, jeszcze lepszym dźwiękiem i jeszcze więcej możliwości wygrania!

Czy 7 jest Twoim szczęśliwym numerem? Red Hot Sevens Deluxe to lepsza, nowsza i jaśniejsza wersja jednej z naszych najlepszych gier owocowych. Symbole w tej grze zawierają dojrzałe i jasne owoce, które będą kusić zarówno swoim pysznym wyglądem, jak i perspektywą wygranej. Ta odnowiona 5-bębnowa gra ma staroświecki wygląd, również funkcje w grze są całkowicie retro – nie ma tu Jokera ani specjalnego symbolu.

Linie wygrywające: 20

Gra Red Hot Sevens jest klasycznym automatem w nowym wydaniu. Znajdują się tutaj wszystkie popularne owocowe symbole oraz „7”. Łatwa nawigacja i szybkie wygrane to plusy w tej grze. Podobnie jak w innych grach Promatic, mamy możliwość dopisania wygranej do salda albo poszukać Jokera spośród czterech kart, co pozwoli na podwojenie wygranej. Ilość linii pozwala na wygraną przy wielu kombinacjach.