Promatic: recenzja gry Red Hot Sevens

kategoriaAutomaty autorMC data12.07.2019
Ta gra to odnowiona wersja ulubionej i popularnej klasycznej gry owocowej. Klasyczne siódemki w nowej wersji z jeszcze lepszą grafiką, jeszcze lepszym dźwiękiem i jeszcze więcej możliwości wygrania!

Czy 7 jest Twoim szczęśliwym numerem? Red Hot Sevens Deluxe to lepsza, nowsza i jaśniejsza wersja jednej z naszych najlepszych gier owocowych. Symbole w tej grze zawierają dojrzałe i jasne owoce, które będą kusić zarówno swoim pysznym wyglądem, jak i perspektywą wygranej. Ta odnowiona 5-bębnowa gra ma staroświecki wygląd, również funkcje w grze są całkowicie retro – nie ma tu Jokera ani specjalnego symbolu.

Linie wygrywające: 20

Gra Red Hot Sevens jest klasycznym automatem w nowym wydaniu. Znajdują się tutaj wszystkie popularne owocowe symbole oraz „7”. Łatwa nawigacja i szybkie wygrane to plusy w tej grze. Podobnie jak w innych grach Promatic, mamy możliwość dopisania wygranej do salda albo poszukać Jokera spośród czterech kart, co pozwoli na podwojenie wygranej. Ilość linii pozwala na wygraną przy wielu kombinacjach.

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 12.07.2019
    ]