Promatic: recenzja gry Wild Saloon

kategoriaAutomaty autorMC data22.06.2019
Czas przenieść się na Dziki Zachód i wygrać złoto. Karty, broń i piękne kobiety to niektóre z symboli występujące w tej grze.

Gra Wild Saloon to gra umieszczona w czasach Dzikiego Zachodu i kowbojów.

Witamy w naszym Dzikim Saloonie! Ale to miasto nie jest wystarczająco duże dla nas dwóch, więc albo wygrasz, albo przegrasz. Zdobądź szybkiego konia i dobrego źrebaka i przygotuj się na przejażdżkę. Czy jesteś gotowy na przygodę, kowboju?

W grze jest 10 linii wypłat z 5-bębnami. Wśród symboli znajdziemy rewolwer, karty do gry, słoik z whiskey, odznakę szeryfa, piękną kobietę czy rzezimieszka.

Po wygraniu możemy wypłacić nagrodę lub podwoić wygraną  – do wyboru mamy 4 pary drzwi, za którymi kryją się dwie kobiety. Jeśli trafimy na odpowiednie drzwi, nasza nagroda będzie podwojona.

Maksymalna kwota za którą możemy zagrać, to 100 €. Minimalna stawka to 0,01€. Współczynnik RTP tej gry to 96,20%.

Gra jest bardzo ciekawa i zupełnie różna od typowych automatów. Symbole są związane z Dzikim Zachodem, a możliwość podwyższenia wygranej jest sporym plusem. Wild Saloon jest wykonana estetycznie, przejścia są szybkie i nie ma zbędnej zwłoki między kolejnymi spinami. Gra jest ciekawa, trudno jest się przy niej nudzić, bo co chwilę pojawiają się kolejne wygrywające linie, w tym także te z jokerami. Wild Saloon jest grą wartą uwagi, jeśli znudziły nam się typowe owocowe automaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 22.06.2019
    ]