Bukmacherka 28 września 2023

Promocje dla graczy i astronauta na ulicach Warszawy. Superbet świętuje superpełnię!

autor: redakcja
Freebet za superprzewagę w ekstraklasie, bonus powitalny sięgający nawet 3754 złotych oraz… astronauta na ulicach Warszawy. Superbet, bukmacher którego „kosmiczna” kampania marketingowa stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych w branży, przygotował galaktykę atrakcji w związku z piątkową superpełnią Księżyca.

Marce zależało na przygotowaniu czegoś wyjątkowego dla swoich klientów przed piątkową superpełnią, ostatnią w tym roku. W Superbet przez cały tydzień można skorzystać ze specjalnych księżycowych promocji, jak dodatkowy Freebet za Superprzewagę w piłkarskiej ekstraklasie czy dodatkowe bonusy powitalne dla nowych graczy. Żeby skorzystać z Freebetu, wystarczy postawić za min. 20 złotych kupon składający się z 3 zdarzeń 1 x 2 na mecze Ekstraklasy. A następnie obserwować wyniki, bo jeśli w choć jednym z meczów będzie Superprzewaga, gracz otrzyma Freebet 10 PLN. Nowi gracze mogą z kolei sięgnąć po bonus sięgający 3754 złotych.

Superprzewaga daje graczom kosmiczne możliwości, stąd połączenie jej z naszą kampanią księżycową. W ramach tej funkcjonalności rozliczamy kupony jako wygrane już przy dwubramkowej przewadze, niezależnie od końcowego rezultatu. I tak na przykład w przypadku meczu naszej reprezentacji z Mołdawią, kiedy prowadziliśmy 2:0, żeby przegrać 2:3, nasi klienci, którzy postawili na Polskę, świętowali wygrane – powiedziała Katarzyna Gawlik, dyrektor marketingu Superbet.

Żeby dodatkowo podkreślić superpełnię księżyca, Superbet posłał na ulice Warszawy astronautę. Wyposażony w zdjęcie Księżyca pytał przechodniów o podpowiedzi, w którą stronę powinien się kierować, żeby dostać się na….księżyc. Okazało się, że to… Sławomir Peszko, były reprezentant Polski w piłce nożnej. To kolejny element kosmicznych działań, po tym jak w spotach TV kibice sportu mogli podziwiać Jerzego Dudka, Tomasza Smokowskiego i Sławomira Peszkę, grającego w piłkę na Księżycu.

 

Dodaj komentarz