Bukmacherka 4 lipca 2024

Przełomowa decyzja! Entain wprowadza na rynek teleturniej na żywo

autor: Adrian Janiuk
Entain, globalna grupa zajmująca się zakładami sportowymi i grami online, jako pierwsza na rynku ogłosiła uruchomienie nowego teleturnieju na żywo – "The Chase". Jest on wzorowany na popularnym teleturnieju ITV, który codziennie przyciąga do czterech milionów widzów w Wielkiej Brytanii.

Nowy teleturniej został opracowany we współpracy z ITV i wiodącą firmą technologiczną Playtech. Jest dostępny wyłącznie dla marek Entain i przybliża graczom emocje popularnego telewizyjnego teleturnieju. Gra zawiera planszę plinko, a także dwie funkcje bonusowe, które sprawią, że gracze będą czekali w napięciu aż do finałowego rozdania. Oznacza to, że biorący udział nie muszą się martwić o rozwiązywanie trudnych pytań z wiedzy ogólnej, aby zdobyć duże nagrody.

W ciągu zaledwie pierwszego miesiąca od premiery, wydatki graczy na “The Chase” gwałtownie wzrosły o 56 procent, co stanowi trzykrotność przychodów w porównaniu do poprzednich premier najwyższej klasy z podobną mechaniką plinko. Taka reakcja klientów świadczy, że nowy projekt gry ustanawia nowe standardy w gatunku teleturniejów.

Gra jest hostowana w studiu Playtech na żywo w Rydze i jest dostępna 24/7 dla klientów na całym świecie. “The Chase” najpierw udostępniono klientom Entain w Wielkiej Brytanii, a następnie w Ontario, Belgii oraz Brazylii. Następnymi rynkami będą Republika Południowej Afryki i Włochy.

Wprowadzenie “The Chase” potwierdza, że ​​Entain jest domem innowacji, emocji i zabawy. Zawsze staramy się tworzyć innowacyjne treści, które wyróżniają się w rozwijającym się gatunku teleturniejów na żywo. Jak pokazują dane, gra ta odniosła już sukces wśród naszych klientów na całym świecie i spodziewamy się, że będzie kontynuować swoją imponującą trajektorię wzrostu – powiedziała Graciella Anthony, globalny dyrektor ds. gier na żywo w Entain.

Jesteśmy zachwyceni tym spersonalizowanym dostarczeniem popularnego teleturnieju ITV „The Chase” dla Entain, po bardzo udanym uruchomieniu „Well Well Well Live”. Ten nowy teleturniej, opracowany we współpracy z Entain i ITV, jest pierwszą grą plinko na żywo opracowaną przez Playtech, zawierającą dwie unikalne rundy bonusowe, emulujące wrażenia z oryginalnego popularnego teleturnieju. Ten wspólny projekt jest dowodem naszej silnej współpracy z Entain, ponieważ nadal jesteśmy zaangażowani we wspieranie ich i tworzenie nowych i unikalnych treści dla ich graczy – podkreślił Kevin Kilminster, główny specjalista ds. innowacji produktowych w Playtech.

Dodaj komentarz