Automaty 3 czerwca 2019

Pudzian z wizytą w Promatic Group

autor: user_5762
Choć premiera gry „Pudzianator” miała miejsce w lutym, podczas ICE Totally Gaming 2019, wciąż cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem. Pod koniec maja odbyło się spotkanie Promatic Group z samym bohaterem gry – Mariuszem Pudzianowskim.

Pudzian odwiedził nas w głównej siedzibie firmy, w Jeleniej Górze, gdzie narodził się pomysł współpracy i gdzie powstawały pierwsze koncepty tej realizacji. Mariusz zwiedził nasze biuro oraz poznał osoby odpowiedzialne za realizację wszystkich etapów gry „Pudzianator”, od projektu, po kodowanie, grafiki i animacje końcowe. W hali produkcyjnej zaprezentowaliśmy jak powstają obudowy automatów Promatic Group oraz z jakich komponentów się składają. Uwagę naszego gościa przyciągnął jego ‘sobowtór’, który każdego dnia pilnuje, by wysoka jakość produkcji została zrealizowana przy każdym z naszych produktów. 

Po wizycie Mariusza w naszej głównej siedzibie odbyła się firmowa impreza integracyjna Promatic Group, podczas której obecność gościa specjalnego sprawiła naszemu zespołowi ogromną niespodziankę. Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas oraz za dotychczasową współpracę. Cały zespół Promatic Group trzyma mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia i kolejne sukcesy sportowe Mariusza. Mamy nadzieję, że już niebawem znów zobaczymy naszego Pudzianatora ponownie na ringu MMA. 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz