Ogolna 20 października 2021

Pudzianator ponownie staje do walki

Starcie gigantów jednak się odbędzie! Już w najbliższą sobotę, 23 października, Mariusz Pudzianowski w końcu zmierzy się z Bombardierem (Serigne Ousmane Dia). Fani czekali na ten pojedynek wyjątkowo długo, bo aż od marca. Wówczas walka została odwołana z powodu ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego Senegalczyka.

Mariusz Pudzianowski – pięciokrotny zdobywca tytułu „World’s Strongest Man” – w ramach cyklu KSW odbył już ponad 20 pojedynków i zdecydowaną większość wygrał. Po ostatniej walce, gdy pokonał przed czasem Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, został liderem w klasyfikacji największej liczby wygranych przez nokaut lub nokaut techniczny w historii KSW.

Bombardier to zaś legenda senegalskich zapasów, czyli swojego sportu narodowego. Od 2018 roku Ousmane Dia robi również karierę w MMA i jak do tej pory jest niepokonany – oba stoczone pojedynki (z Papisem „Rocky Balboa” Konezem i Danem Podmore’em) wygrał poprzez nokaut, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund!

Panowie spotkają się już w najbliższą sobotę 23 października w walce wieczoru gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie.

Pudzian twarzą międzynarodowej gry

Mariusz Pudzianowski, poza działalnością sportową, jest także zaangażowany w branżę rozrywkową. Sportowiec nawiązał współpracę z firmą Promatic Group – liderem i największym polskim producentem terminali EGM oraz gier losowych – i stał się twarzą Pudzianatora. Produkcja miała swoją światową premiera na targach ICE London w 2019 i od razu odniosła niezwykły sukces. Gra robi furorę na wielu rynkach, m.in. w Nigerii, na Kostaryce, na Słowacji czy w Rumunii. W Polsce również Pudzianator jest topową pozycją w Salonach Gier na Automatach Totalizatora Sportowego oraz w kasynie online Total Casino.

Przypomnijmy, „Pudzianator” to 5-walcowa gra z 27 liniami wygrywającymi. Produkcję wyróżnia duża liczba dodatkowych bonusów takich jak Big, Huge oraz Mega Win. W grze znajduje się też symbol Scatter, który daje możliwość wygrania do 405 darmowych gier oraz symbol Wild, który zastępuje wszystkie pozostałe symbole. Ciekawym urozmaiceniem gry jest także funkcja Gamble – jeśli gracz trafi jedną z wygrywających linii i wybierze opcję Gamble, może tym samym zwiększyć swoją wygraną. W jaki sposób? Poprzez obstawienie, czy Pudzian wygra w animowanym pojedynku na ringu. Jeśli wybór jest prawidłowy, stawka się zwiększa!

Pudzianator to nasza pierwsza gra brandowana, dlatego mamy do niej wyjątkowy sentyment. Nie tylko dlatego, że odniosła prawdziwy sukces. Nasza współpraca z Mariuszem przebiegała w znakomitej atmosferze, to wielki profesjonalista. Udowadnia to zarówno na ringu, jak i poza nim. A najbliższa okazja już w sobotę! Wszyscy w Promatic Group mocno trzymamy kciuki za Mariusza Pudzianowskiego i zapraszamy do gry! – mówi Paweł Paliwoda, CEO Promatic Group.