Po serii testów w Japonii i zapowiedziach, najnowsza videostrzelnica Segi trafia wreszcie do produkcji i sprzedaży. RAMBO, bo tak nazywa się ten automat, to kolejna z linii videostrzelnic, do której można zaliczyć
LET’S GO JUNGLE, GHOST SQUAD, i HOUSE OF THE DEAD. RAMBO pojawi się na rynku zarówno w wersji standardowej, jak i DeLuxe. Obie wersje wyposażono w płaskie monitory plazmowe pozwalające na odtworzenie grafik komputerowej w iście realistycznej, filmowej formie. Wysokiej jakosci obrazowi towarzyszy realistyczny dźwięk pozwalający graczowi zatracić się w ogniu walki.
W RAMBO znajdziemy wielu wrogów do unieszkodliwienia, począwszy od szeregowych żółnierzy, po zmotoryzowanych, czołgi i helikoptery. Mamy też do dyspozycji kilka rodzajów broni oraz specjalny „Rage Meter” pozwalający dokonać maksymalnej rozwałki, pod warunkiem że naładujemy go do pozycji „Rage Mode”.
Najnowswza videostrzelnica Segi jest w pełni licencjonowanym produktem i garściami korzysta z motywów znanych z filmowych produkcji z udziałem Sylvestra Stallone od Rambo:First Blood do Rambo 3.
W.B.
Więcej Automaty
Duże wyróżnienie dla serii Miss Joker autorstwa Promatic. Nominacja w konkursie „Teraz Polska”
Wielkimi krokami zbliża się XXXVI edycja Konkursu „Teraz Polska”. Po raz kolejny wyróżnione zostaną krajowe podmioty, które dostarczają jakościowe produkty i usługi. Wśród nominowanych do prestiżowego Godła „Teraz Polska” znalazła się seria gier Miss Joker, stworzona przez Promatic - polską firmę z sektora GameTech producenta automatów, gier i zaawansowanych systemów…