Ogolna 24 kwietnia 2023

Reevo i Pragmatic Play rozpoczynają współpracę

Firma Reevo nawiązała współpracę z Pragmatic Play. Dzięki uzgodnionemu porozumieniu, treści wiodącego dostawcy gier będą dostępne na platformie Reevo.

 Reevo rozpoczyna współpracę z Pragmatic Play

Tytuły takie jak Sugar Rush™, Gates of Olympus™, Gods of Giza™ oraz 3 Dancing Monkeys™ trafią na platformę Reevo. To wszystko dzięki współpracy nawiązanej przez wiodącego dostawcę gier z firmą Reevo.

Ponadto za sprawą uzgodnionej umowy, oczekuje się, że Pragmatic Play będzie udostępniać wszystkie przyszłe wydania gier na platformie Reevo.

Przełomowe podpisanie

W takich słowach współpracę z Pragmatic Play komentuje Petra Maria Poola, Head of Sales w Reevo – Szybko integrujemy dostawców, aby znacznie ulepszyć naszą ofertę. Dodanie Pragmatic Play to przełomowy moment ze względu na ich uznanie jako jednego z wiodących dostawców treści. Dzięki tej współpracy, partnerzy Reevo będą mieli jeszcze bardziej sprawdzone, najlepiej działające gry, które będą mogli bezproblemowo oferować graczom za pośrednictwem naszej platformy.

Irina Cornides, COO Pragmatic Play również wypowiedziała się o tej współpracy – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Reevo i rozszerzenia zasięgu gier Pragmatic Play na jeszcze więcej marek. Mamy stały dopływ świetnych gier, które są dodawane co miesiąc do i tak już bogatego portfolio. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć, co możemy razem osiągnąć. 

Dodaj komentarz