Bukmacherka 8 lipca 2024

Rekord w STS Wizjonerze – trzech graczy trafiło historyczny komplet wyników!

autor: redakcja
Aż 400 tysięcy zł do podziału, czyli ponad 133 tysiące zł otrzymał każdy z trzech graczy na konto depozytowe, którzy – jako pierwsi w historii STS Wizjonera – prawidłowo wytypowali komplet sześciu meczów w ramach jednej kolejki.

Przypomnijmy, że STS Wizjoner to darmowa gra, w której gracz typuje sześć wyników wybranych przez STS meczów. Na najlepszych, czyli tych, którzy prawidłowo wytypują komplet wyników, czeka pula 150 tysięcy złotych do podziału. Jednak trafienie już jednego z nich oznacza pierwszy bonus. Każdy kolejny trafiony wynik, to coraz większa nagroda, a 100-proc. skuteczność, to gwarancja udziału w rozdysponowaniu puli 150 tysięcy zł. Na czas EURO 2024, STS zmienił jednak nie tylko nazwę Wizjonera (stał się EuroWizjonerem), ale zmienił także zasady gry, wprowadzając kumulację, gdzie z każdą kolejką bez głównej wygranej pula rośnie o 50 tys. zł, dochodząc w ten sposób do wspomnianych 400 tys. zł.

Przełomowa okazała się 56. kolejka Wizjonera, gdyż po raz pierwszy w historii, klient STS wytypował prawidłowo komplet wyników w ramach jednej kolejki. Dodatkowo, tym razem, było to aż trzech obstawiających, którzy prawidłowo wskazali dokładne wyniki meczów: Argentyna – Ekwador, Hiszpania – Niemcy, Portugalia – Francja, Wenezuela – Kanada, Anglia – Szwajcaria oraz Holandia – Turcja. Każdy ze zwycięzców otrzymał więc ponad 133 tys. zł na konto depozytowe.

Główną aktywacją STS na EURO była grywalizacja EuroWinners, a jednym z kluczowych produktów STS Game Changer, z którego klienci STS korzystać będą mogli również po Mistrzostwach Europy. Dzięki niemu – jeśli drużyna, na którą postawił gracz, osiągnie przewagę dwóch goli w trakcie meczu – zakład zostaje automatycznie uznany za wygrany niezależnie od ostatecznego wyniku. STS proponuje graczom również strefę inspiracji, w której mogą śledzić i kopiować kupony najlepszych obstawiających.

Dodaj komentarz