Ogolna 19 kwietnia 2023

Relax Gaming i Betsson nawiązują kolejną współpracę

Relax Gaming nawiązał kolejną współpracę z Betsson,. Tym razem mowa o działalności w Grecji, dzięki której produkty dostawcy gier będą dostępne dla większej grupy graczy w tym kraju.

Relax Gaming dalej współpracuje z Betsson

Za sprawą uzgodnionej umowy, Relax Gaming dostarczy swoje gry graczom w Grecji. Sama współpraca ma miejsce kilka tygodni po tym jak Relax Gaming otrzymało pozwolenie na działalność w Szwecji.

Klienci otrzymają dostęp do portfolio automatów Relax Gaming, a także do gier opracowanych przez partnerów. To kolejny krok w celu zwiększenia swojej obecności na greckim rynku. Niedawno Relax Gaming podpisało umowę z firmą Novibet.

Umocnienie pozycji na rynku

W takich słowach na temat współpracy wypowiedziała się Nadiya Attard, CCO w Relax Gaming – Jesteśmy podekscytowani faktem, iż podpisaliśmy umowę z Betsson. Współpraca z nimi w Grecji, gdzie już dobrze rozumieją społeczność, będzie dla nas ogromną korzyścią, ponieważ możemy dalej pracować nad umocnieniem naszej pozycji na tym rynku.

Umowę skomentował również Anastasios Apostolou, Gaming Manager w Betsson Gr – Relax Gaming jest częścią rodziny Betsson już od jakiegoś czasu, więc cieszymy się, że możemy powitać ich również w portfolio innowacyjnych partnerów w zakresie treści gamingowych Betsson.gr. Dzięki obszernej i różnorodnej ofercie kasyn, Relax doskonale pasuje do greckiej publiczności i naszej rosnącej bazy klientów gier. 

Dodaj komentarz