Ogolna 7 marca 2023

Rivalo przedłuża współpracę z legendarnym Cafu

Były piłkarz Milanu, triumfator mistrzostw świata w 1994 oraz 2002 roku - Cafu pozostaje ambasadorem marki Rivalo. Obie strony postanowiły przedłużyć współpracę. 

Cafu pozostaje ambasadorem Rivalo

W ramach umowy, Cafu dalej będzie reprezentować markę Rivalo na licznych imprezach oraz kampaniach reklamowych. W takich słowach przedłużenie współpracy z legendarnym Brazylijczykiem skomentował Guilherme Bucchi, konsultant ds. marketingu Rivalo w Brazylii: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z odnowienia współpracy z Cafu, jednym z największych nazwisk brazylijskiego i światowego futbolu.

Odkąd rozpoczęliśmy tę wspólną podróż, mamy bardzo pozytywne wyniki i świetną synergię między stronami. Skupiamy się na doświadczeniu i przywództwie Cafu w celu reprezentowania Rivalo i naszych wartości – mówi Bucchi.

Wszystko jest naturalne

Nowy kontrakt z Rivalo skomentował także sam Cafu: – Bardzo się cieszę, że mogę nadal reprezentować Rivalo, firmę, która wyróżnia się na rynku zakładów sportowych jakością swoich usług oraz zaangażowaniem w bezpieczeństwo i przejrzystość. Rynek zakładów sportowych postrzegam jako zabawę. Wielu Brazylijczyków stawia na swoje drużyny. Wszystko jest bardzo naturalne. Uważam, że zakłady nie powinny być postrzegane jako gra losowa, ale raczej forma zabawy.

W zeszłym roku Rivalo podpisało umowę sponsorowania brazylijskiej ligi futbolu amerykańskiego (Ligue BFA), która składa się z 45 drużyn i ponad 4000 graczy. Około 100 meczów odbywa się każdego roku, między czerwcem, a listopadem

Dodaj komentarz