Ogolna 28 czerwca 2022

Ronaldo ambasadorem Betfair

Betfair International przedstawił nowego ambasadora. Został nim Ronaldo Luis Nazario de Lima. To już drugi słynny brazylijski piłkarz, który jest reprezentantem tej marki. 

Betfair z głośnym ambasadorem

Betfair International należące do Flutter Entertainment przedstawiło nowego ambasadora, którym jest Ronaldo Luis Nazario de Lima, dwukrotny zwycięzca mistrzostw świata w latach 1994 oraz 2002. Brazylijczyk dołączy oficjalnie do Betfair International 30 czerwca 2022 roku.

To data nieprzypadkowa, gdyż upamiętnia 20. rocznicę zwycięstwa Brazylii na mistrzostwach świata w Korei Południowej i Japonii, gdzie królem strzelców został nie kto inny, a Ronaldo. W takich słowach o pozyskaniu nowego ambasadora wypowiedziała się Kimberley Daly, Managing Director w Betfair International: – Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, iż legendarny Ronaldo dołącza do naszej grupy ambasadorów, łącząc siły ze swoim rodakiem – Rivaldo. Dzięki takim ambasadorom, Betfair zbliża się do brazylijskich fanów sportu oraz graczy. 

Nową współpracę skomentował również Ronaldo: – Dołączenie do zespołu ambasadorów Betfair to zaszczyt. Po raz kolejny będę nosił tę samą koszulkę co Rivaldo. Nie mam wątpliwości, że ta współpraca z Betfair przyniesie fanom piłki nożnej wiele niesamowitych przeżyć. W szczególności, że mamy rok, w którym odbędą się mistrzostwa świata.

Ambasador futbolu z Ameryki Południowej

Wybór Ronaldo na ambasadora nie jest przypadkowy. Poza wspomnianym już wcześniej Rivaldo, Betfair International jest oficjalnym sponsorem Conmebol Libertadores oraz Sudamericana. Dodatkowo w maju tego roku marka ogłosiła umowę sponsorską z Palmeiras. Kontrakt obejmuje oficjalne i ekskluzywne treści na platformach brazylijskiego klubu.