Kasyno 6 czerwca 2024

SB Software powołał Filipa Sosnowskiego na stanowisko dyrektora generalnego

autor: Adrian Janiuk
Dostawca platformy igamingowej, firma SB Software mianowała Filipa Sosnowskiego nowym dyrektorem generalnym. Sosnowski wnosi bogate doświadczenie branżowe. Wcześniej pracował dla spółki Novomatic, Greentube i STS Gaming Group, przejętego przez Entain w zeszłym roku.

Filip Sosnowski przejmie stanowisko dyrektora generalnego od założyciela SB Software Clausa Rasmussena. Będzie odpowiedzialny za ciągły rozwój platformy i wewnętrznych narzędzi w celu dostarczania dostosowanych rozwiązań dla operatorów zakładów sportowych i kasyn online.

Zdobyłem doświadczenie z różnymi platformami hazardowymi, dlatego bardzo się cieszę, że mogę odkryć potencjał i jakość rozwiązań oferowanych przez SB Software – powiedział Sosnowski i dodał: – Historia sukcesów obecnych klientów, którzy stale rozwijają swoje biznesy, korzystając z produktów SB Software, są niezwykle motywujące – zapewnił.

Nowy dyrektor generalny SB Software opowiedział o celach firmy. – Priorytetem SB Software jest utrzymanie silnej pozycji wiodącego dostawcy oprogramowania na rynku afrykańskim, polskim i gruzińskim, a także pozyskiwanie klientów na nowych rynkach regulowanych. Nasze rozwiązania są innowacyjne i zdecydowanie konkurencyjne. Jestem co do tego przekonany – wyznał Sosnowski.

Urzędujący dyrektor generalny Rasmussen kieruje firmą od chwili jej założenia 13 lat temu. Obecnie będzie pełnił rolę prezesa zarządu.

Osiągnęliśmy kolejny krok w rozwoju firmy, dlatego podjąłem decyzję o dalszym wzmocnieniu składu zarządu i przekazaniu kierownictwa panu Sosnowskiemu – potwierdził Rasmussen i dodał: – Zależało mi na tym, żeby nowy dyrektor generalny nie tylko znał i rozumiał specyfikę polskiego rynku igaming, ale także posiadał szerokie międzynarodowe doświadczenie. Decyzja nie była trudna, Filip Sosnowski jest weteranem igamingu i dodatkowo spełnia wszystkie wymagania, które są dla mnie niezwykle ważne – podkreślił założyciela SB Software.

Dodaj komentarz