Ogolna 8 marca 2023

SB22 podpisuje umowe z ZingSports w sprawie zakładów sportowych w Portoryko

Firma odpowiedzialna za oprogramowanie do zakładów sportowych - SB22 oraz operator ZingSports uzgodnili partnerstwo w sprawie uruchomienia zakładów sportowych w Portoryko. 

SB22 współpracuje z ZingSports

Dzięki osiągniętemu porozumieniu, klienci w Portoryko otrzymają szeroki wybór zakładów sportowych, zarówno free-to-play, jak i za realne pieniądze. Gracze będą mogli skorzystać z różnych dyscyplin, takich jak koszykówka, baseball, piłka nożna czy futbol amerykański.

ZingSports będzie działać na platformie zakładów sportowej przygotowanej przez SB22. Obejmuje ona wbudowany moduł zarządzania kontem gracza, funkcję promocyjną opartą na sztucznej inteligencji, zaawansowany silnik bukmacherski czy obsługę wielokanałową.

Satysfakcja z porozumienia

W takich słowach umowę z SB22 komentuje CEO ZingSports, Jerry Foley: – Cieszymy się, że możemy współpracować z SB22 i wprowadzić nowoczesną oraz zróżnicowaną ofertę zakładów sportowych w Portoryko. To partnerstwo pozwoli nam zapewnić naszym klientom najbardziej angażujące zakłady sportowe na rynku. Dzięki doświadczeniu SB22 i naszemu zaangażowaniu w zapewnienie jak najlepszych wrażeń, jesteśmy przekonani, że to partnerstwo odniesie ogromny sukces.

Na temat współpracy wypowiedział się również Vik Shrestha, CCO w SB22: – Cieszymy się, że możemy połączyć siły z ZingSports, dzięki czemu wprowadzimy naszą najnowocześniejszą technologię na rynek portorykański. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń fanom zakładów sportowych w tym regionie. 

W ostatnim czasie do SB22 dołączył Keith Wall, były dyrektor wykonawczy FanDuel, który w SB22 pełni funkcję doradcy strategicznego. W takich słowach Wall wypowiedział się na temat nowego pracodawcy: – Choć SB22 jest względnym nowicjuszem, firma ugruntowała swoją pozycję na rynku, oferując wiele nowatorskich rozwiązań w branży. 

Dodaj komentarz