Ogolna 23 września 2022

SB22 uruchomi platformę zakładów w wirtualnej rzeczywistości

SB22 uruchomi platformę zakładów w wirtualnej rzeczywistości. Ma ona łączyć 360-stopniowy streaming na żywo z intuicyjnymi możliwościami zakładów. 

SB22 uruchamia nową platformę

Platforma, która ma połączyć 360-stopniowy streaming na żywo z intuicyjnymi możliwościami zakładów może być dostosowana do gry za prawdziwe pieniądze oraz free-to-play. Technologia ma umieszczać graczy bezpośrednio w najlepszych momentach meczu i dać im możliwość interakcji w czasie rzeczywistym.

– Interaktywne VR22 jest proste i intuicyjne. Wykorzystuje narzędzia do śledzenia i generuje przez system spersonalizowane promocje i oferty retencyjne przy użyciu Machine Learning i sztucznej inteligencji  – czytamy w oficjalnym oświadczeniu SB22.

“Gracze będą mogli wchodzić w interakcję w taki sposób, jak nigdy dotąd”

Po ogłoszeniu o uruchomieniu platformy głos zabrali Marko Savkovic oraz Keith Wall – odpowiednio dyrektor ds. technologii w SB22 oraz Sports Commercial w FanDuel.

Zebraliśmy zespół inżynierów i programistów, którzy nie mają sobie równych w branży. Nasz zespół posiada lata doświadczenia w zakładach sportowych i możemy pochwalić się dużą wiedzą oraz zrozumieniem rynku amerykańskiego. Cieszymy się, że możemy dostarczyć pierwszą w swoim rodzaju unikalną platformę immersyjną. Nasi gracze będą mogli wchodzić w interakcję w taki sposób, jak nigdy dotąd – przekonywał Savkovic.

– Aplikacja VR firmy SB22 jest naprawdę wciągająca. Pozwala graczom doświadczać wielu nowych rzeczy i obstawiać zakłady w bardzo innowacyjny sposób – dodał wspominany Wall.

tagi:sb22