Loterie 7 maja 2024

Seminarium o roli AI w sektorze loterii. Gospodarzem Totalizator Sportowy

autor: Adrian Janiuk
W dniach 13-15 maja w Warszawie odbędzie się seminarium European Lotteries. Tematem będzie sztuczna inteligencja w sektorze loterii. Wydarzenie, które odbędzie się w Novotelu, jest organizowane przy współpracy z Totalizatorem Sportowym.

Seminarium to znakomita okazja do zagłębienia się w potencjał sztucznej inteligencji w przekształcaniu krajobrazu loterii w całej Europie. Wnikliwe prezentacje i interaktywne dyskusje mają pomóc odkryć rolę sztucznej inteligencji w poprawianiu doświadczeń graczy, optymalizacji operacji i wprowadzaniu innowacji.

To wydarzenie z udziałem ekspertów z branży loterii i technologii będzie sprzyjać znaczącej wymianie zdań i poglądów strategii skutecznego wykorzystania sztucznej inteligencji. Oprócz ciekawych prezentacji zorganizowane zostaną praktyczne warsztaty, które pomogą lepiej zrozumieć potencjał sztucznej inteligencji w tej branży.

Seminarium otworzy dr hab. Aleksandra Przegalińska, Prorektor Kozminski University. W trakcie seminarium dr Monika Sońta poprowadzi warsztaty kreatywne LEGO® SERIOUS PLAY®. Z ramienia Totalizatora Sportowego na seminarium wystąpi Robert Leksiński, Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami, jako moderator panelu “AI in customer protection” i Tomasz Bartkowicz, Dyrektor Contact Center w Lottomerkury.

Za współorganizację tego szczególnego wydarzenia odpowiada Totalizator Sportowy.

Dodaj komentarz