E-Sport 8 października 2020

Silna wiara w małolatów; Liquid Biceps prezentuje swoich zawodników

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski wystąpi w przyszłym sezonie Polskiej Ligi Esportowej z zawodnikami, którzy uczestniczyli w projekcie #ARRMY.

Trzydziestodwuletni Jarosław Jarząbkowski jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników na scenie Counter-Strike’a, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. pashaBiceps niejednokrotnie powtarzał, że zdobytą przez siebie wiedzą chętnie podzieli się młodymi zawodnikami, którzy szukają sposobu do rozwoju. W myśl tego powstała platforma Pasha Gaming School, która pomaga młodym talentom, zapewniając najlepszym wsparcie finansowe oraz inne nagrody.

Tym razem Jarząbkowski przechodzi do bardziej bezpośredniego działania. Zgodnie z ogłoszeniami Pasha wystąpi w najbliższym sezonie Polskiej Ligi Esportowej w barwach polskiej dywizji Teamu Liquid – Liquid Biceps. U jego boku pojawią się wyłącznie młodzi zawodnicy, których ich kapitan nazywa “małolaty” – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wszyscy zawodnicy jeszcze niedawno brali udział w Pasha Gaming School oraz w projekcie #ARRMY – każdy z nich wyróżnił się spośród tysiąca innych uczestników i wystąpił na finałowym turnieju LAN-owym.

Skład wygląda następująco:

  • Maciej “mYR” Żuk (23 lata)
  • Karol “REVxD” Zieliński (16 lat)
  • Dawid “Zefir” Seifert (20 lat)
  • Marcin “shatar” Lubowicki (22 lata)
  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski (32 lata)
  • Nikodem “Majster” Gulmantowicz (15 lat) – rezerwowy
  • Jakub “Inwood” Salwa (20 lat) – trener
  • Wojciech “Fizer” Jaworski (23 lata) – analityk

Nad drużyną, oprócz Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego, czuwać będzie Kuba “KubiK” Kubiak, który prowadzi wspomniany wcześniej projekt #ARRMY. Warto nadmienić, że to nie pierwszy raz gdy Jarek i Kuba ze sobą współpracują. W drugiej połowie 2018 roku spotkali się ze sobą w barwach Virtus.pro, gdzie Kubiak pełnił rolę analityka. Teraz oboje chcą przekazywać wiedzę kolejnym młodym pokoleniom graczy, którzy w przyszłości mogą stać się filarem polskiej sceny esportowej.

Drużyna Liquid Biceps na co dzień współpracować będzie z trenerem w postaci Jakuba “Inwooda” Salwy, który w trakcie pierwszego sezonu projektu #ARRMY był prawą ręką Kubiaka i pomagał mu przy wyborze finalnej piątki dla piratesports. Dzięki temu zna on wszystkie mocne i słabe strony obecnego składu i wie w jakim kierunku pracować z “małolatami”. W roli analityka wspierać go będzie Wojciech “Fizer” Jaworski.

Projekt #ARRMY wyróżniał się na scenie esportowej swoim nieszablonowym podejściem do uczestników. Gracze, którzy brali udział w tym przedsięwzięciu, mogli liczyć na indywidualny kontakt z trenerami i pozyskanie od nich wnikliwej analizy dotyczącej ich gry. Każdy z zawodników otrzymywał wskazówki, które pozwalały im na poprawę swoich umiejętności. Spośród ponad tysiąca zapisanych osób, tylko dziesiątka wywalczyła największą nagrodę – profesjonalny kontrakt z piratesports. Kto by się spodziewał, że dodatkowym wyróżnieniem będzie gra z Pashą? Aktualnie trwają zapisy do #ARRMY 2.0 – drugiej edycji projektu. To czas na wyłonienie kolejnych CS-owych talentów! Więcej informacji na stronie: https://arrmy.pl/dolacz-do-arrmy.

Dodaj komentarz