Ogolna 6 lipca 2022

Simon Hammon nowym CEO Relax Gaming

autor: Mateusz Mazur
Relax Gaming ma nowego dyrektora generalnego. Obecnego CEO – Tommiego Maijalę – zastąpi, dotychczasowy dyrektor ds. produktów (CPO) firmy, Simon Hammon.

Dyrektor z doświadczeniem

Hammon pełnił funkcję CPO w Relax Gaming od prawie pięciu lat, lecz jego doświadczenie w branży iGamingowej jest znacznie większe. Przed dołączeniem do firmy w 2018 roku, nowy CEO Relax Gaming  przez 7 lat pełnił również funkcję CPO w NetEnt.

Tommi Maijala był dyrektorem generalnym firmy od listopada 2019 roku i pozostanie w Relax jeszcze do końca tego roku, aby wspierać przejście Hammona na wyższe stanowisko.

Odcisnąć ślad

– Bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić Simona Hammona dyrektorem generalnegym Relax Gaming – powiedział prezes zarządu Patrik Osteraker. – Relax kontynuuje swoją podróż, i stara się odciskać coraz większy ślad na branży rozrywkowej. Wierzymy, że Simon ze swoim doświadczeniem, wiedzą i wizją jest idealną osobą do kierowania zespołem w nadchodzących latach – dodał.

Simon Hammon również pozostaje entuzjastycznie nastawiony do swojego awansu: – Jestem naprawdę zaszczycony, mogąc objąć stanowisko dyrektora generalnego w Relax Gaming. Jako firma stale rośniemy w siłę i dostarczamy światowej klasy ofertę we wszystkich branżach. Oczywiście, firma jest tak silna, jak ludzie, którzy ucieleśniają jej misję i cieszę się, że mam zespół, który z pasją podchodzi do tego, co robi i stara się, aby Relax wszedł na jeszcze wyższy poziom – ocenił Hammon.